Ubytování

Dispozice jednotlivých bytů spolu s příslušenstvím tvoří rodinné apartmány. Byty č. 2, 3, 6 a 7 jsou prostorné, s jednou nebo dvěma místnostmi, vybavené čtyřmi lůžky. Menší byty č. 4 a č. 5 se dvěma lůžky vyhoví potřebě jedinců i manželských párů. Byt č. 8 je vhodný pro větší společnost. Bydlí zde pohodlně 8 osob. V každé ze dvou ložnic je manželské dvojlůžko a palanda, součástí bytu je i obývací kuchyň a předsíň. Všechny byty je možno na požádání doplnit přistýlkou. Byty mají vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem. Každá kuchyně je vybavena lednicí, elektrickým vařičem, mikrovlnnou troubou a rychlovarnou konvicí. Základní kuchyňské nádobí je doplněno různým náčiním k vaření.


V každém apartmánu je televize a DVD přehrávač.


Společenská místnost v přízemí poskytne při špatném počasí zábavu všem hostům – dospělým i dětem. Jsou v ní různé společenské hry, elektronické šipky a stolní fotbal.


Při teplém počasí je možnost posezení v kryté pergole, ve které je venkovní gril. Základní potraviny včetně uzenin pro grilování můžete zakoupit v malém obchůdku přímo v budově. Pro zabavení našich malých návštěvníků je na pozemku houpačka s prolézačkou.


K dispozici je bezdrátové připojení k internetu, samozřejmě zdarma.


V celé budově je zakázáno kouření.


V případě potřeby umožníme cyklistům úschovu jejich kol.


Příjezd autem k penzionu je vždy bezproblémový, místní komunikace je udržována i v zimním období. Možnost parkování je přímo u budovy.