Penzion

Penzion v současné době nabízí 7 apartmánů s celkovou kapacitou do 30-ti osob.
Každý apartmán obsahuje:

  • vlastní koupelnu se soc. zařízením a sprchovým koutem
  • kuchyňskou linku s lednicí, mikrovlnkou, rychlovarnou konvicí, el. vařičem a základním vybavením (talíře, příbory, sklenice, hrnky, hrnce, apod.)
  • TV s DVD, připojení k WiFi

Apartámy č. 4 a 5 ( / )

jsou menší, se dvěma lůžky vyhoví potřebě jedinců i manželských párů a nabízí dispoziční řešení 1 kk pro 2 osoby. Při vstupu do apartmánu se nachází „ zádveří“ vybavené věšákovou stěnou s botníkem, vstup do samostatné koupelny a dále kuchyň s plynule navazující jídelnou a úložným/společenský/spacím prostorem. Samostatná koupelna obsahuje umyvadlo se zrcadlem, spací kout a toaletu. Kuchyňská linka v prostoru pokoje je vybavena spotřebiči ( mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí) a základním vybavením pro stolování a vaření. Jídelní část obsahuje jídelní stůl s lavicí a dvěmi stoličkami. Navazující prostor za jídelnou umožní jak společenskou, úložnou tak i spací část. Velká šatní skříň pro Vás zajistí úschovu oděvů a zavazadel a společenská část je vybavena TV s DVD přehrávačem a DVD deskami. Spací část se dvěmi lůžky je umístěna v zadní částí apartmánu u okna.

Apartmány 2, 3 a 7 ( + )

jsou určené pro 4 osoby a dispozičně vyřešeny jako 1+1. Při vstupu do apartmánu se nachází „zádveří“ vybavené věšákovou stěnou s botníkem, vstup do samostatné koupelny a dále kuchyň s plynule navazující jídelnou a samostatný pokoj. Samostatná koupelna obsahuje umyvadlo se zrcadlem, spací kout a toaletu. Kuchyňská linka je vybavena spotřebiči ( mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí) a základním vybavením pro stolování a vaření. Jídelní část obsahuje jídelní stůl s lavicí a dvěmi stoličkami. Z prostoru kuchyně s jídelnou navazuje samostatný pokoj s úložným/společenský/spacím prostorem a je vybaven velkou šatní skříňí, závěsným sušákem na radiátor, TV s DVD přehrávačem a DVD deskami, psacím stolem se dvěmi židlemi a spací část nabízí dvě lůžka a 1 dvoupatrovou postel.

Apartmán č. 6 ( + )

nabízí prostorné dispoziční řešení 1 kk pro 4 osoby. Při vstupu do apartmánu se nachází „zádveří“ vybavené věšákovou stěnou s botníkem, vstup do samostatné koupelny a dále kuchyň s plynule navazující jídelnou s přiznaným stropním trámem a úložným/společenský/spacím prostorem. Samostatná koupelna obsahuje umyvadlo se zrcadlem, spací kout a toaletu. Kuchyňská linka v prostoru pokoje je vybavena spotřebiči ( mikrovlnnou troubou, elektrickým vařičem, rychlovarnou konvicí) a základním vybavením pro stolování a vaření. Jídelní část obsahuje jídelní stůl s lavicí a dvěmi stoličkami. Navazující prostor za jídelnou umožní jak společenskou, úložnou tak i spací část a obsahuje prostornou šatní skřín, zavěšený sušák prádla na radiátor, psací stůl, TV s DVD přehrávačem a DVD deskami. Spací část se dvěmi lůžky je umístěna v zadní částí apartmánu u okna.

Apartmán č. 8 ( + )

je vhodný pro větší společnost. Zabydlí se zde pohodlně 8 osob v dispozičním řešení apartmánu jako 2+1. Při vstupu do apartmánu se nachází samostatné zádveří vybavené věšákovou stěnou s botníkem a umožní vstup do samostatné koupelny a dále do místnosti s kuchyňským koutem s jídelnou a společenským prostorem, ze kterého se dále vchází do 2 pokojů. Koupelna je zařízena umyvadlem se zrcadlem, sprchovým koutem a toaletou. Kuchyňská linka v prostoru pokoje je vybavena spotřebiči ( mikrovlnnou troubou, elektrickým indukčním vařičem, rychlovarnou konvicí) a základním vybavením pro stolování a vaření. Jídelní část obsahuje jídelní stůl se 4 židlemi. Tento prostor slouží i jako společenský a je zde umístěna pohovka s TV s DVD přehrávačem a DVD deskami. Ložnice č. 1 obsahuje prostornou šatní skřín, zavěšený sušák prádla na radiátor a spací část se dvěmi lůžky a 1 dvoupatrovou postelí. Ložnice č. 2 obsahuje prostornou šatní skřín, zavěšený sušák prádla na radiátor a spací část s manželskou postelí, 1 dvoupatrovou postelí a 1 palandou.

Všechny apartmány je možno na požádání doplnit přistýlkou.

Společenská místnost

- nachází se v přízemí u vstupu na zahradu. Poskytuje společné posezení s kuchyňskou linkou a zábavu. Naleznete v ní různé společenské hry, elektronické šipky, stolní fotbal.

Venkovní pergola

- při teplém počasí je možnost posezení v kryté pergole s grilem, kousek od pergoly se dále nachází pro malé návštěvníky houpačka s prolézačkou.

Příjezd autem k penzionu je vždy bezproblémový, místní komunikace je udržována i v zimním období. Možnost parkování je přímo u budovy.

Co je potřeba vědět:

  • Penzion nenabízí pokojovou službu během pobytu !! Apratmán pro Vás bude nachystán před pobytem tak, aby vše vystačilo do konce ubytování. V průběhu se tedy o apartmán staráte sami. V případě potřeby, je každý apartmán vybaven uklidovými prostředky, včetně odpadkových pytlů.
  • V celé budově je zakázáno kouření. Kouřit můžete libovolně kolem budovy, popelník je umístěn jak u předního, tak zadního vchodu a v pergole zahrady.
  • Lyže se odkládají do dřevěných stojanů za hl. vstupem. Lyžařské boty potom o kousek dál do kovového odkapávače, který je přimo pod radiátory.
  • Cyklisté si mohou své kola úschovat v uzamykatelném zahradním domku za budovou.
  • Veřejné prostory – chodby, zahrada a přístupové cesty jsou monitorovány kamerou se záznamem s nočním viděním ve FULL HD kvalitě tak, aby byl Váš majetek dokonale chráněný. Penzion je pojištěný proti vloupání.
Rezervace +420 605 178 913
info@mlynickydvur.cz